Катастрофа между два автомобила е станала до мол Пловдив. Ударът е станал на връзката между бул. „Свобода” и „Пещерско шосе” покрай новите комплекси. Колите са със сериозни материални щети, като няма данни за тежко пострадали.
От сблъсъка една от колите се е качила на тротоара. На място има патрул на полицията.
Очаквайте подробности!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Появиха се нови кадри от катастрофата на АМ "Струма"
25.06.26 17:22
1205