Катастрофа е станала между два автомобила след надлез Родопи в посока митницата. Към момента не е ясно как е станал инцидента, но един от автомобилите се е качил леко на разделителната ивица между двете платна.
По първоначална информация няма пострадали, а само материални щети по автомобилите. Очаква се да пристигне екип на полицията.
Движението в участъка не е затруднено.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Близо 40 пияни и дрогирани шофьори залови полицията днес
23.06.26 19:49
144
Ограничиха движението по АМ "Хемус" заради катастрофирал ТИР
23.06.26 18:18
132