
Двама души загубиха живота си, а петима са ранени при катастрофата между микробус и камион на пътя Монтана-Видин, в района на разклона за село Клисурица, предава BTV. Инцидентът е станал в 5,30 ч. тази сутрин, в района на село Винище по пътя Видин-Монтана. Сблъскват челно микробус и камион.
В микробуса, който се е движел в посока Монтана, са пътували петима работници на изграждащия се газопровод. Водачът и един от пътниците са починали, останалите четирима работници са с комоцио и са в болницата в Монтана.
Пострадал е и водачът на тежкотоварния автомобил, той е в тежко състояние. Камионът е с хасковска регистрация, пътувал е към Видин.
Движението в района е затворено и пренасочено през обходен маршрут, тежкотоварните в посока Видин изчакват на място.
Акценти




Отново пожар в Столипиново, този път на ул. „Бъндерица"

Моторист и пешеходка са в болница след катастрофи в Пловдив




Темите на Traffic News

Потушават бунтовете в културния сектор със 150 млн. лв.
