Виктория Волей (Пловдив) приключи участието си в турнира за Купата на България по волейбол за мъже. Възпитаниците на треньора Атанас Митрев загубиха в своята зала в СУ „Цар Симеон Велики” от отбора на Град (Белоградчик) с 0:3 (19:25, 24:26, 24:26) гейма.

„Викторианците” не бяха напълно възстановени от вируса, който повали тима още миналата седмица. Част от волейболистите, които играха днес срещу Град, бяха само с по 2-3 тренировки през седмицата. Гостите пък признаха след края на двубоя, че това е бил най-силният им мач от началото на сезона.

Сега за Виктория Волей предстои кратка почивка, след което тимът започва подготовка за новия полусезон. В клуба очакват повиквателни за националния отбор кадети (родени 2001 година), който ще участва в европейска квалификация в началото на януари.