Виктория Волей (Пловдив) постигна третата си победа от началото на сезона в мъжката Висша лига по волейбол. Възпитаниците на треньора Атанас Митрев надиграха Берое (Стара Загора) с 3:0 (25:20, 25:20, 25:22) гейма в мач от 4-ия кръг на Група Б. Двубоят се игра в залата на СУ „Цар Симеон Велики“ в Пловдив и приключи за 64 минути. Така Виктория Волей излезе на трето място във временното класиране с актив от 9 точки, колкото има и вторият Раковски-1964 (с мач по-малко). Лидер е Арда с пълен актив от 12 точки.

Една от задължителните победи, която трябваше да търсим. С оглед на контролните срещи, които играхме и спечелихме срещу Берое по време на подготовката, напрежението беше повече в нашия отбор. Това напрежение отчасти бе и заради колебливата игра срещу Раковски Севлиево в предишния кръг, но като цяло се справихме и съм доволен. Първите минути на мача тръгнахме малко лениво и можеше да подценим ситуацията, но успяхме да намалим грешките си, заяви за официалния сайт на Виктория Волей треньорът Атанас Митрев. В следващия кръг на 17 ноември пловдивчани приемат тима на Царево, който също е с 3 победи, но има 8 точки. Царево победи като домакин другия пловдивски клуб Строител с 3:0 /25:15, 25:20, 25:19/.