Президентът Росен Плевнелиев се срещна с част от българските спортисти в олимпийското село в Рио де Жанейро. Той им пожела успех и ги призова да бъдат спокойни, съобщава Дневник.бг.
На председателя на федерацията по художествена гимнастика каза с усмивка: "Ако видите в злата българското знаме, аз ще съм там. И да знаят съдиите, че българският президент е тук и да не правят глупости."
Секунди по-късно той повтори думите си и пред председателя на федерацията по борба Валентин Йорданов.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
2906
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
23.06.26 14:19
444