ЖФК Локомотив Пловдив замина на подготовка в Боровец. Вече от две седмици възпитаничките на Ангел Славов са подновили тренировки в очакване на новия сезон 2020/21.
“Черно-белите” ще тренират в Самоков и Говедарци, като ще останат в местността до събота. В петък от 17:30ч. ЖФК Локомотив ще изиграе и контролна среща. Тя ще е срещу ЛП Суперспорт София. Новият сезон при жените започва на 5 септември.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
329