Легендарният Димитър Пенев изказа интересен коментар за финала за Купата, спечелен от Локомотив Пд срещу ЦСКА с 5:3 след дузпи. Каква агресия, не видях никаква агресия, отвърна той на констатация на репортер, че червените са били по-агресивни.
Играха на ходом - това го търсеше противникът и го намери. Трябва да поздравим Локо - победи на ходом и сега ще играе в Европа, каза Пената.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
313