Футболистът на Локомотив Мартин Паскалев напусна принудително терена при победата над Арда с 1:0. Той получи неприятен удар и не успя да доиграе срещата. Прегледите показаха, че Мартин Паскалев е със счупен нос. Това ще наложи известно време той да се състезава със специална маска на лицето, написаха в официалната фейсбук страница на отбора.
Желаем му бързо възстановяване!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
447