ПФК Локомотив (Пловдив) поздрави ПФК Левски за спечелената Купа на България! “Сините” победиха с 1:0 ЦСКА-София на националния стадион “Васил Левски”. "Честитим Купата на Левски и им пожелаваме успех в европейските клубни турнири!", написаха "смърфовете".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
440