Локомотив победи с 3:1 Хебър в последната си контрола от зимната подготовка. Контролата се игра на стадион Локомотив, а головете за тима на Александър Тунчев отбелязаха Карагарен, Салинас и Илич.

Преди началото на двубоя Димитър Илиев и Мартин Луков получиха наградите си за Футболист номер 1 на България и най-добър вратар за изминалата година.

В 25-та минута Димитър Илиев изведе Бирсент Карагарен и той откри резултата - 1:0.

В 49-та минута Димитър Илиев подаде към Умарбаев, който пусна хитър пас към Салинас, който с техничен удар направи 2:0.

В 67-та минута Стойчо Папазов успя да върне един гол за Хебър - 2:1. Той засече с глава центриране от корнер.

В 76-ата минута Кристиан Илич реализира още един гол. Той направи самостоятелен пробив, който успя да завърши и с трети гол в мрежата на Хебър - 3:1.

Така Локомотив завърши със седем победи от седем мача в контролите преди началото на втория полусезон в елита.

Следващата събота Локомотив гостува на Черно море във Варна в първия си офиицален мач за 2021-а.

Локомотив: Мартин Луков, Лукас Масоеро, Дейвид Малембана, Диниш Алмейда, Петър Витанов, Первиз Умарбаев, Лукас Салинас, Момчил Цветанов, Бирсент Карагарен, Кристиан Илич, Димитър Илиев (Кристиан Гомис)

Хебър: Александър Любенов, Живко Хаджиев, Николай Дичев, Тодор Гочев, Ивайло Тодоров, Ивайло Лазаров, Георги Каракашев, Евгени Игнатов, Георги Търтов, Мартин Вълчинов, Живко Петков (Стойчо Папазов)