Представителният отбор на Локомотив приема ЦСКА 1948 в 1/4-финал от турнира за Купата на България. Срещата е на 3 март от 15:00ч. на „Лаута“. Крайният изход се решава в един мач, като при равенство в редовното време ще има продължения, а ако няма победител и след 120 минути игра, се преминава към изпълнение на дузпи.

Продажбата на пропуските започва от събота (29.02). Цените на билетите за четвъртфиналната среща ще са на следните цени:

„Бесика“ – 5 лева

„Спортклуб“ – 5 лева

Централна трибуна – 10 лева

Каса 1 ще работи в събота и неделя от 10:00ч. до 18:00ч., а в понеделник – от 11:00ч. до 19:00ч.

В деня на мача (03.03) от 10:00ч. ще работят Каса 1, 2, 3, 4 и 5.

Носете си личните карти, те ще бъдат поискани при влизане на стадиона. Деца до 16 години трябва да са с придружител и попълнена декларация, каквато ще има на всеки вход в деня на мача.