Локомотив гостува на ЦСКА в среща от четвъртфиналите в турнира за Купата на България. Мачът е днес от 17:30ч. на стадион "Българска армия" в София

Пловдивчани спечелиха последния си мач за първенство преди срещата днес срещу Царско село у дома с 1:0. ЦСКА също записа успех с 4:0 над Ботев Враца.

В класирането в първенството Локомотив е осми с 28 точки, а ЦСКА е на второто място с 47 точки.

По пътя към четвъртфиналите Локомотив отстрани Арда и Родопа Смолян. ЦСКА се справи с Хебър и Локомотив София.

За Локомотив след наказания се завръщат Александър Василев и Мартин Паскалев. Аут заради травма е Лукас Салинас.

Съдия на двубоя ще е Станимир Тренчев.

Мачът е на директна елиминация, ако не бъде излъчен победител в редовното време следват две продължения от по 15 минути, а ако няма победите и при тях ще има изпълнение на дузпи. От тази фаза на турнира вече се използва системата ВАР.

Вероятни състави:

ЦСКА: Густаво Бусато, Иван Турицов, Юрген Матей, Мено Кох, Амос Юга, Карло Мухар, Маурисио Гарсес, Йоан Баи, Бисмарк Чарлс, Жорди Кайседо, Жеферсон

Локомотив: Лукас Рейдър, Александър Василев, Кристиан Гомис, Райън Бидунга, Йосип Томашевич, Петър Витанов, Бирсент Карагарен, Парвиз Умарбаев, Димитър Илиев, Венсан Марсел, Преслав Боруков