Локомотив Пд надигра чешкия Баник (Острава) с 1:0 в поредната си контрола от лагера в турския курорт Анталия. Черно-белите стигнаха до успеха с автогол в 17-та минута, когато Флейман заби топката в собствената си врата.

Локо започна агресивно и още в началото пропусна първа възможност. Новоподписалият хърватски нападагел на пловдивчани Анте Аралица се озова на добра позиция и отправи удар, който бе спасен от вратаря на Баник. При тази ситуация Аралица можеше и да подаде кълбото към Веселин Марчев, който бе на празна врата, но предпочете сам да завърши атаката.

В 13-ата минута халфът на чехите Ирашек стреля от далечна дистанция, но горната греда спаси Илко Пиргов. Четири минути по-късно играчите на Бруно Акрапович поведоха в резултата, след като Флейман заби кълбото в собствената си врата. До края на първата част Локомотив опита да вкара втори гол, но играчите на Баник се справиха с атаките на "черно-белите". През второто полувреме темпото драстично падна и логично двата отбора не успяха да създадат чисто голово положение.

Локомотив (Пловдив): 1. Илко Пиргов, 15. Димитър Везалов, 3. Асен Георгиев, 19. Димитър Велковски, 37. Муса Мухамед, 39. Первизджон Умарбаев, 34. Игор Банович, 27. Димо Бакалов, 10. Веселин Марчев, 14. Абделхаким Буна, 77. Анте Аралица