Футболистът на Локомотив (Пловдив) Иван Сулев получи повиквателна за националния отбор на България до 17 години. Полузащитникът попада в сметките за две приятелски срещи на “трикольорите” в края на месец август.
Иван Сулев ще се присъедини към лагер-сбора на националите на 20.08 на базата в “Бояна”. Националите ни ще изиграят два приятелски мача срещу Словакия U17.
Желаем успех на Иван Сулев и България U17!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
447