Фенклубът на Локомотив (Пловдив) ще продължи и през следващата седмица благородната си инициатива да помага на възрастни хора, които имат нужда в дните на изолация заради пандемията коронавирус. Привържениците на „черно-белите“ благодариха на всички доброволци, които се отзоваха на призива за помощ.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
287