Отборът на Локомотив II допусна поражение от Сокол (Марково) в третия кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите” отстъпиха с 2:4 на стадиона в село Оризари.

През първото полувреме ситуации пред двете врати почти липсваха. Гостите от Сокол успяха да поведат в 12-ата минута чрез Читаков, който от границата на наказателното поле се разписа за 0:1. Локомотив II можеше да изравни в 21-ата минута – Иван Арамазов шутира опасно, но Кацарев спаси.

През второто полувреме двата отбора вдигнаха темпото. В 52-ата минута Петър Петров от “черно-белите” стреля опасно с глава над вратата на Сокол. Гостите отговориха с греда в следващата атака. Последваха две изгодни ситуации за пловдивчани – първо Табаков можеше да се разпише от близка дистанция, а след това Арамазов излезна очи в очи с Кацарев, но би право в него. В 62-ата минута Сокол стигна до второ попадение, дело на Павлов. В 75-ата гостите направиха 0:3 чрез Марински, а в 80-ата минута грешка в защитата на Локомотив II позволи резултатът да стане 0:4. В 83-ата минута “черно-белите” намалиха за 1:4 след попадение на Александър Колев, а Васил Църцев оформи крайното 2:4 в добавеното време.

Съставът на Локомотив II: Кристиан Кръстев, Видол Сейменски, Петър Петров, Тодор Павлов, Ангел Табаков, Мартин Иванов, Тони Лесов, Иван Узунов, Иван Арамазов, Георги Мавродиев, Александър Колев (Кристиан Томов, Петър Петров, Велислав Шопов, Васил Църцев, Даниел Маджаров)