Галатасарай и Манчестър Юнайтед направиха истинско зрелище в Истанбул и завършиха 3:3.

Гарначо откри в 11-та минута, а Бруно в 18-та удвои.

Зиеш намали изоставането на домакините, но МакТоминей в 55-та минута вкара трети гол за 1:3.

Галатасарай обаче успя да стигне до равенството след голове на Зиеш в 62-та и Актюроглу в 71-та минута.

В другия мач Байерн Мюнхен и Копенхаген направиха 0:0.

Байерн отдавна спечели групата си, но ще е жестоко за второто място. В момента втори е Копенхаген с 5 точки, със същия актив е Галатасарай, а последен е Манчестър Юнайтед с 4 точки.

В последния мач Копенхаген посреща Галатасарай, а Юнайтед е домакин на Байерн Мюнхен.

Шест гола паднаха и в двубоя Реал Мадрид - Наполи. Симеоне откри за италианците, но след голове на Родриго и Белингам Реал направи пълен обрат. Ангиса изравни в началото на втората част. С голове на Паз Мартинез и Хоселу след 84-та минута Реал достигна до успеха с 4:2.

В трети мач днес имаше 6 попадения, а той също завърши 3:3, след като Бенфика пропиля аванс от 3:0 срещу Интер в Лисабон и се стигна до 3:3. Жоао Марио направи хеттрик с голове между 5-та и 34-та минути, но през втората част Интер стигна до равенството.

Арнаутович намали в началото на втората част, а Фратези направи 3:2. Равенството донесе Алексис Санчес от дузпа в 72-та минута.

Интер вече си беше осигурил класиране, а с равенството Бенфика загуби шансове за третото място, което дава право за участие в Лига Европа.

Шест гола паднаха и в Лондон, където Арсенал победи с 6:0 Ланс.

Кай Хаверц, Габриел Жесус, Букайо Сака, Габриел Мартинели, Мартин Йодегор и Жоржиньо от дузпа вкараха за англичаните.