Европейският шампион Челси загуби от Ювентус в най-интересния мач от днешния ден в Шампионската лига. Юве победи с 1:0 с гол на Федерико Киеза в 46-та минута.

Барселона утежни положението си в групата след втора поредна загуба с 0:3. Испанският гранд загуби с 0:3 като гост на Бенфика. Дарвин Нунес откри в третата минута, а Рафа Силва в 69-та удвои. Крайният резултат оформи отново Дарвин Нунес в 79-та минута от дузпа.

Байерн Мюнхен разгроми като домакин Динамо Киев с 5:0. Левандовски откри от дузпа в 12-та минута, а отново той в 27-та удвои. Гнабри в 68-та вкара за 3:0, а Сане в 74-та минута направи 4:0, крайният резултат оформи Чупо-Мотинг в 87-та минута.

Манчестър Юнайтед срещна трудности срещу Виляреал, но успя да победи с 2:1. Пако Алкасер откри в 53-та минута, а Алекс Телеш в 60-а изравни. В последните секунди на добавеното време Кристиано Роналдо донесе победата на "червените дяволи".