Поредицата от победи на Манчестър Юнайтед продължават, след като тимът победи като домакин Арсенал в дербито на кръга във Висшата лига. Двубоят завърши 3:1, а два гола за Юнайтед вкара Рашфорд, дебютен гол реализира Антъни, а за Арсенал се разписа Сака.

В 12-та минута Арсенал откри след попадение на Мартинели. Попадението обаче беше отменено заради фаул на Йодегор срещу Ериксен малко преди гола.

В 35-та минут Юнайтед поведе. Ериксен изведе Бруно Фернандеш, който бе повален от Габриел. Преди нарушението португалецът продължи атаката, топката стигна до Антони, който отлично завърши и ознаменува дебюта си с гол.

В 60-та минута Варан сгреши, Йодегор опита да изведе Жесус, но топката бше избита и се озова в Сака, който изравни - 1:1.

В 75-та минута Ериксен беше изведен сам срещу Рамсдейл и подаде към Маркъс Рашфорд, който реализира на празната врата - 3:1.

В четвъртък Арсенал гостува на Цюрих в Лига Европа, а Юнайтед е домакин на Реал Сосиедад също в Лига Европа.