Ясен е още един четвъртфиналист в турнира за Купата на България. ЦСКА 1948 победи като гост Берое в Стара Загора в мач от осминафиналите в турнира.

В 53-та минута ЦСКА 1948 успя да открие резултата след центриране на Джонатан в наказателното поле, където Георги Русев отклони към Евгений Сердюк, който отблизо не сгреши за 0:1.

В добавеното време Александър Колев беше изведен добре напредна и без проблем преодоля Караджов за крайното - 0:2.

Така ЦСКА 1948 се присъедини към отборите на ЦСКА, Арда, Спартак Варна и Локомотив София, които също си осигуриха място в топ 8.

Утре са мачовете Славия - Ботев и Черно море - Локомотив Пловдив, а в неделя е последният мач от осминафиналите между Лудогорец и Левски.