Унгария продължава да изумява футболния свят и разгроми Англия с 4:0 като гост в четвъртата си среща в Лигата на нациите. Мачът се игра на стадиона на Уулвърхямптън. По този начин унгарците постигнаха най-голямата си победа като гост срещу Англия. Последният успех беше от 1953 - победа на "Уембли" с 6:3.

Шалай откри в 16-та минута, отново той удвои в 70-та минута. Наги в 80-та направи резултата класически, а краят на мъките на англичаните сложи Газдаг в 89-та минута за крайното 4:0.

В 82-та минута Джос Стоунс беше изгонен след втори жълт картон.

Унгарците победиха с 1:0 и в Будапеща и записаха два успеха срещу англичаните в рамките на две седмици.

Унгария нямаше победа срещу Англия от 1962-а година, но успя да постигне цели две, а разгрома днес е и исторически.

В другия мач от групата Германия разгроми Италия с 5:2 като домакин в Мьонхенгладбах.

Кимих откри в 10-та минута, а Гюндоган удвои в края на първата част от дузпа.

Мюлер вкара за 3:0 в 51-та минута, а Вернер реализира две попадения за две минути - 68, 69 и минути.

Нонто в 78-та минута върна едно попадение за европейския шампион, а Бастони в самия край на двубоя оформи крайното 5:2.

В групата много изненадващо лидер е Унгария със седем точки, Германия е на второто място с 6 точки, Италия е трета с пет, а Англия е на дъното с две точки.

Първият отбор ще се класира за полуфиналите на Лигата на нациите, а последния изпада в Лига Б на турнира.

Следващите мачове са през месец септември.