Завършиха полуфиналните баражи за класиране на Евро 2024 и в битката останаха само 6 отбора, които ще спорят за последните 3 места на шампионата на 26 март.

Най-интересно беше в Сараево, където Босна и Херцеговина и Украйна сътвориха голяма драма. Домакините откриха в 57-та минута, след автогол на Матвиенко и босненците се виждаха на финалния бараж до 85-та минута. Тогава обаче Яремчук изравни, а само три по-късно Довбик направи пълен обрат и Украйна продължи във финалния бараж, където ще срещне Исландия, която обърна Израел и победи с 4:1.

Гърция не срещна трудности с Люксембург и след 5:0 у дома се класира за финалния бараж, а той ще е срещу Грузия, която победи като домакин Люксембург с 2:0.

Полша разгроми Естония с 5:1 и ще гостува на Уелс във финалния бараж. Островитяните победиха с 4:1 като домакин Финландия.