ЦСКА-София ще играе в третия предварителен кръг на Купата на конференциите срещу хърватския Осиек. Вчера тимът отстрани трудно латвийския Лиепая след дузпи, а Осиек отстрани с общ резултат 1:0 полския Погон.
Любопитно е, че двата отбора се срещнаха преди две години. Тогава ЦСКА отстрани Осиек след изпълнение на дузпи във втория предварителен кръг на Лига Европа.
В първата среща ЦСКА е домакин на 5 август, а реваншът е на 12 август в Хърватия.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
606
Франция с нова победа, Мбапе подгони Меси
23.06.26 08:10
839