ЦСКА се класира за осминафиналите в турнира за Купата на България, след като отстрани Хебър с 3:0. Любопитно беше, че мачът се игра на стадион Българска армия в София - клубния стадион на "армейците" и ЦСКА беше символичен гост. Причината беше лошият терен в Пазарджик и отказа на Локомотив мачът да се играе на "Лаута".

Резултатът беше открит в 25-та минута, когато Кери подаде към Кайседо, който се освободи от бранител на Хебър и не остави шансове на Ивайло Василев за 0:1.

Само две минути по-късно резултатът вече беше 0:2, Варела изведе Ахмедов сам срещу Василев и нападателят не сгреши.

В 41-та минута Кайседо вкара втори си гол в мача, след като нападателят получи подаване от Ахмедов и реализира на опразнената врата за крайното 0:3.

Така ЦСКА се класира за осминафиналите, а в неделя отборът ще играе срещу Левски.