ЦСКА направи 0:0 като домакин на норвежкия шампион Бодьо/Глимт във втория си мач от групите на Лигата на конференциите.

В шестата минута Греъм Кери стреля от фаул, а вратарят на норвежкия тим Хайкин успя да избие.

В 24-та минута удар на Матей с глава премина над вратата.

В 66-та минута Солбакен навлезе в наказателното поле и отправи удар, но Иван Турицов успя да изчисти от голлинията.

В 86-та минута Жеферсон центрира в наказателното поле, а Жорди Кайседо успя да засече, но вратарят на норвежците успя да избие в корнер.

В последните секунди на двубоя нападателят Ботхейм отбеляза гол, но попадението беше отменено заради нарушение в нападение на нападателя срещу Иван Турицов.

В другия мач от групата Рома победи с 3:0 като гост Зоря Луганск.

След първите два мача Рома е лидер с пълен актив от 6 точки, Бодьо е с четири точки, а ЦСКА с една. На последното място се намира Зоря без спечелена точка.

В неделя ЦСКА гостува на Царско село в среща от първенството, а следващият мач на "армейците" в групите на Лигата на конференциите е домакинство на Зоря Луганск на 21 октомври.