Срещата реванш от втория предварителен кръг на Лига на конференциите между ФКСБ и ЦСКА 1948 ще се играе пред празни трибуни. Причината за това е, че румънският гранд ще изтърпи наказание, наложено от Дисциплинарната комисия на УЕФА.
Днес жребият в Нион отреди за съперник на “червените” именно румънския гранд, който ще гостува в София на 27 юли. Седмица по-късно ЦСКА 1948 ще върне визитата пред празен стадион в Букурещ.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Кабо Верде продължава да изумява, Египет обърна Нова Зеландия
22.06.26 09:10
228
Белгия пак се издъни, не е сигурна дали ще излезе от групата
21.06.26 23:52
840