Цялото ръководство на ПФК Лудогорец и спортно-техническия щаб подадоха оставки минути след рекордната загуба от Нoрдселанд в четвъртък. Те са депозирани пред собствениците Кирил и Георги Домусчиеви.

С този акт ръководството и спортно-техническия щаб поема пълната отговорност за загубата в Дания, която е сред най-големите за тима в евротурнирите.

Очаквайте подробности в следващите дни.

Припомняме, че снощи Лудогорец загуби катастрофално с 1:7 като гост на датския Нордселанд във втората си среща от групите на Лигата на конференциите.

В неделя Лудогорец приема Пирин в среща от първенството, но още не е ясно кой ще води отбора.

Тотален крах и унижение! Лудогорец допусна най-голямата си загуба в Европа от датския НордселандБългарският шампион беше тотално надигран в Дания

Лудогорец с втората най-тежка загуба за български отбор в евротурниритеСамо Велбъжд е губил с по-голям резултат