Три рекорда паднаха на двубоя Реал Мадрид и Селтик снощи. Реал победи категорично с 5:1 и спечели групата си, но мачът ще остане в историята като срещата с най-ранно отсъдени дузпи - цели три до 35-та минута, Модрич стана най-възрастният играч вкарал дузпа в ШЛ, а Селтик стана отборът, който е допуснал най-ранно две гола от дузпи до 21-та минута.

Любопитно е, че съдия на двубоя беше жена - Стефанани Фрапар.

Французойката отсъди дузпа в 6-та минута за Реал Мадрид, която беше реализирана от Лука Модрич, който счупи рекорд и стана най-възрастният играч, който е вкарвал от дузпа в Шампионска лига на 37 години.

В 21-та минута Родриго вкара втора дузпа за Реал, с което пък Селтик стана първият отбор в Шампионска лига допуснал две попадения от дузпа още до 21-та минута.

В 35-та минута Юранович изпусна дузпа за Селтик и така двубоят стана мачът с най-бързо дадени дузпи в историята на турнира.