Лудогорец обяви официално, че билетите за мача от група “С” на Лига Европа срещу Реал Бетис, който ще се играе в четвъртък (27 октомври) от 19:45 ч. на стадион "Хювефарма Арена", са изчерпани. По тази причина клубът преустановява продажбата на входни талони за двубоя.
“Лудогорец благодари на всички свои привърженици, които ще подкрепят отбора на стадиона в четвъртък вечер срещу испанския тим”, пишат още “орлите” на страницата си във “Фейсбук”.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Англия не успя да пречупи Гана
24.06.26 01:00
248
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
672