Столичната Регионална здравна инспекция се самосезира за драстично неспазване на противоепидемичните мерки по време на вечното дерби между Левски и ЦСКА в неделя.
На изпълнителния директор на ЦСКА Филип Филипов, като домакин на срещата, вече е връчен акт, който той е приел без възражения.
От здравната инспекция изпратиха писма до президентите на другите столични клубове Локомотив и Славия, за да напомнят за спазването на мерките. Двата отбора играят тази вечер.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Роналдо стана първият футболист с голове на 6 поредни Световни, Португалия разгроми Узбекистан
23.06.26 22:01
333
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
657
Франция с нова победа, Мбапе подгони Меси
23.06.26 08:10
871