Нагли крадци бяха хванати на стадион "Тодор Диев". Тази сутрин те влезли с камион, за да крадат желязо.
"Искаме да предупредим, че стадионът е с денонощно видеонаблюдение и всеки дръзнал да се опита да краде, ще си носи последствията", предупреждават от Спартак.
За кражбата са уведомени органите на реда и след бързата реакция на служителите на 1-во РУ извършителите са отведени в ареста.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Стават ясни поне 6 участника в елиминациите на Мондиал 2026
24.06.26 10:10
86
Англия не успя да пречупи Гана
24.06.26 01:00
977