Спартак победи дубъла на Локомотив с 1:0 в пловдивското дерби в Югоизточна Трета лига. Единственото попадение вкара Кирил Георгиев в 22-та минута.

В 7-та минута Даниел Маджаров стреля от фаул, но Милушев спаси.

В 13-та минута Стойчев стреля с глава, но вратарят Иванов спаси.

В 22-та минута Спартак реализира попадение, след като Кирил Георгиев изпълни страхотно пряк свободен удар, топката се удари в напречната гредата и влетя в мрежата на Иванов - 1:0.

В 34-та минута Тони Лесов се оказа сам срещу вратаря на Спартак, но би над вратата.

В 38-та минута Мирослав Радев стреля, но топката премина покрай вратата.

В 40-та минута Кирил Георгиев центрира от корнер, а Радослав Влашев засече с глава, но стреля, но  над вратата.

В 43-та минута Даниел Юруков стреля, но над вратата.

В 44-та минута удар на Тони Лесов беше уловен от Милушев.

В 54-та минута Лесов отправи нов удар, но Милушев спаси.

В 72-та минута Мирослав Радев стреля, но вратарят на дубъла на Локомотив спаси.

До края на мача Локомотив натисна и опита да изравни, но защитата на Спартак се справи добре и не се стигна до чисти голови положения през Кристиан Милушев.

С успеха Спартак е седми с 21 точки, а дубълът на Локомотив е 15-ти с 12 точки.

Следващата събота Спартак е гост на Атлетик Куклен, а Локомотив 2 е домакин на Родопа следващата неделя.

Спартак: Кристиян Милушев, Даниел Спасов,  Александър Стойчев, Радослав Влашев, Кръстю Милев, Йълмaз Сюлейман, Кирил Георгиев (Антон Маргаритов 87 мин.), Димитър Юруков (Васил Стойчев 76 мин.), Георги Лазаров, Мирослав Радев, Давор Илиев (Тодор Тимонов 55 мин.)

Локомотив 2: Стилиян Иванов, Видол Сейменски, Тодор Павлов, Сами Мехмедов, Даниел Маджаров, Иван Арамазов (Теодор Фърков 51 мин.), Петър Андреев, Тони Лесов, Божидар Зелямов (Пламен Петров 69 мин.), Антон Коспартов, Габриел Земярски