Спартак (Пловдив) надви Етър (Велико Търново) с 1:0 в приятелска среща, играна в Сливен. Георги Лазаров реализира от дузпа единственото попадение. Това се случи, десетина минути след почивката, когато пловдивски футболист беше спрян с нарушение. Стана равностоен мач.

Имаше интересни моменти пред вратите, но минималния аванс на „гладиаторите“ се запази. Треньорите дадоха шанс за изява на почти всичките си футболисти.

Етър: Мартин Величков, Крум Стоянов, Мартин Николов, Георги Александров, Луис Кордова, Кольо Станев, Атанас Атанасов, Дидис Лутумба-Пита, Ловре Кнежевич, Йоаким Карсела, Иван Василев (Ангел Мартинов, Хосекарлос ван Ранкин, Георги Ангелов, Мартин Моран, Моузес Кандидус, Георги Иванов, Радослав Найденов, Ивайло Димитров, Николай Янков, Жан-Марк Тибуе).