Спартак направи 1:1 в дербито срещу Несебър в междинния кръг в Югоизточната Трета лига.

Двубоят започна с 15-минутно закъснение, защото отборът на Несебър закъсня за двубоя.

В 10-та минута Георги Лазаров беше изведен сам срещу вратаря на Несебър, но ударът му премина покрай вратата.

В 18-та минута Спартак поведе, след като Тодоров Тодоров пусна към Георги Лазаров, а той от точката на дузпата реализира за 1:0.

Несебър бързо изравни резултата, след като в 26-та минута Николай Дросев центрира от фаул, а Димитър Балинов се опита да изчисти, но реално направи асистенция за Виктор Янев, който отблизо реализира за 1:1.

В 50-та минута Маргаритов се измъкна добре срещу Исаков, но не успя да отправи хубав удар и вратарят се справи.

Четири минути по-късно Мирослав Радев стреля от фаул, но Исаков изби.

Спартак натисна и искаше да стигне до успеха, но последваха още няколко пропуска.

Това беше първи мач, в който Спартак не успя да победи като домакин.