Спартак записа четвърта поредна победа в Югоизточната трета лига и победи с 3:0 като гост Левски Карлово.

След нулево първо полувреме Георги Лазаров откри резултата в 52-та минута.

Влезлият през втората част Васил Стойчев удвои в 83-та минута, а отново той оформи крайния резултат във втората минута от добавеното време.

В класирането Спартак е на 7-то място с 45 точки. Левски Карлово е 16-ти с 26 точки.

В следващия кръг Спартак е домакин на Асеновец.

Левски Карлово: Станислав Попов, Костадин Гаджалов, Цецо Главчев, Пламен Крислов, Запрян Запрянов, Стоян Славков, Георги Славчев, Николай Дойков, Петър Главчев, Емил Иванов, Георги Георгиев

Спартак: Петър Мильотев, Даниел Спасов, Радослав Влашев, Николай Георгиев, Сонер Полат, Антон Маргаритов, Кръстьо Милев, Петко Петков, Георги Лазаров, Кирил Георгиев, Мирослав Радев