Лудогорец изигра много слаб мач и отпадна от Шампионската лига. Българският шампион бе надигран и победен като гост от унгарския МОЛ Види с 1:0 на стадиона с екзотичното име "Панчо Арена" и след 0:0 в първия мач в Разград е аут от най-комерсиалния турнир, като продължава борбата в Лига Европа. Единственият гол в мача отбеляза Хаджич с глава в 45-та минута на мача. Орлите играха с 10 души повече от едно полувреме, след като Мисиджан си изпроси два глупави жълти картона и напусна играта в 40-та минута. Най-напред той не бе на нужното разстояние при построяването на стена, след това падна за дузпа и австрийският рефер Мануел Шютенгрубер го изгони за втори жълт.

В интерес на истината съдията можеше да декорира с червено и Хущи от домакините, който направи няколко глуби фаула, но не го стори. Това по никакъв начин не оправдава Лудогорец за изключително слабата игра, която показа в нападение. За цял мач шампионите не създадоха нито едно чисто положение, като се изключи един опасен удар на Марселиньо и една греда на Жоао Паоло след почивката. Орлите играха статично и безидейно и по никакъв начин не защитиха тезата, че са по-класният отбор от домакините.

Вижте за какво бяха показани двата жълти картона на Мисиджан, както и гола на МОЛ Види