Вчера Ал-Насър на Кристиано Роналдо постигна четвърта поредна победа с 3:1 в гостуването си на Ал-Раид и се изкачи до шестото място в класирането на местното първенство. Португалецът пък също се разписа в четвърти пореден двубой и за пореден път напомни за високата си класа, а друг негово попадение не бе зачетено поради засада.

В един от най-емблематичните моменти от срещата, които бяха силно дискутирани в социалните мрежи, се видя как Роналдо изпълнява пряк свободен удар в типичния си стил, но вместо вратата на Ал-Раид нацели намиращия се зад вратата оператор. След срещата самият телевизионер пусна снимка, за да се видят шокиращите поражения и огромната цицина, която той е получил след срещата с топката, изстреляна от Роналдо.