От ЦСКА 1948 направиха шокиращо изявление пред Sportal.bg. Шефовете на "червените" разкриха в прав текст, че в клуба се обсъжда изваждане на отбора от efbet Лига.
"От вчера започнахме обсъждане за изваждане отбора от първенството. Отношението от страна на съдийската, лицензионната и дисциплинарната комисия към нашия отбор, минава всякакви граници! Ако няма сериозни промени, може да не стартираме след зимната пауза", заявиха от столичния клуб.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Англия не успя да пречупи Гана
24.06.26 01:00
98
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
658