ПСЖ с класика над Милан, Дортмунд с важен успех срещу Нюкасъл

Барселона и Манчестър Сити не сгрешиха

26.10.2023 00:01 956 0

ПСЖ се справи категорично с Милан с 3:0 и намали драстично шансовете на италианците да продължат в елиминациите.

Мбапе откри в 32-та минута, а в 53-та Коло Муани удвои. Крайният резултат оформи Канг-Ин Лей в 89-та минута.

В групата стана доста интересно, защото в другия мач Борусия Дортмунд победи с 1:0 Нюкасъл. Единственият гол вкара Нмеча в 45-та минута.

Така след първите три кръга ПСЖ е лидер с 6 точки, Борусия Дортмунд е втори с 4 точки, а Нюкасъл е със същия актив, но на третото място, докато Милан е последен с 2 точки.

Барселона победи с 2:1 Шахтьор Донецк у дома и записа трети пореден успех в групата си. Феран Торес откри в 28-та минута, а в 36-та минута Фермин Лопес удвои. В 62-та минута Георгий Судаков намали и оформи крайния резултат.

Шампионът от миналия сезон Манчестър Сити победи като гост Йънг Бойс с 3:1. Аканджи откри в 48-та минута, но в 52-та минута Елия изравни. Халанд от дузпа в 67-та минута отново изведе напред в резултата гостите, а в 86-та минута отново Холанд оформи крайния резултат.