Спартак Пловдив победи Бенковски Куртово Конаре с 4:1 в мач от 24- ти кръг на първенството в Б- областна група- Запад. Любомир Цеков откри резултата в 8-ата минута от дузпа, отсъдена за спъване в наказателното поле на Андон Андонов. В 18-тата минута Любо Цеков вкара втория си гол в мача с удар от около 25 метра. Николай Христозов направи резултата класически в 27-ата след като засече от упор центриране на Стефан Учиков от ъглов удар. В 34-тата Спартак направи принудителна смяна, след като Митко Илиев се контузи и бе заменен от младия Кристиян Кодуков.

През втората част паднаха още два гола. 56-тата Андон Андонов покачи на 4:0 за Спартак, след като бе оставен непокрит в наказателното поле и със силен удар вкара топката в мрежата. Домакините стигнаха до почетен гол в последната минута, когато пловдивчани вече бяха свалили темпото.  Играещият днес треньор Стефан Учиков през второто полувреме вкара в игра още 4- ма юноши - Атанас Бучов, Мариян Гиров, Цветелин Петров и Димитър Ченчев. В следващия кръг, на 24 май от 18:00 часа, "гладиаторите" приемат тима на Спартак Ново село.

Съставът на Спартак: Костадин Велков, Рангел Костурски, Николай Христозов, Христос Доков, Атанас Църцев, Костадин Калинов, Стефан Учиков, Митко Илиев, Мануел Костов, Андон Андонов, Любо Цеков (Кристиян Кодуков, танас Бучов, Мариян Гиров, Цветелин Петров, Димитър Ченчев)