Въпреки загубата с 0:1 в Дербито на Тракия играчите на Берое почистиха съблекалнята си след мача с Ботев.
Снимка на съблекалнята беше публикувана в социалните мрежи на Ботев.
"Това бе съблекалнята на гостите от Берое след Битката за Тракия вчера. Благодарим за отношението и успех", написаха от Ботев.
ЦСКА направи същото на 12 февруари при гостуването на Берое.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
604
Франция с нова победа, Мбапе подгони Меси
23.06.26 08:10
839