Въпреки загубата с 0:1 в Дербито на Тракия играчите на Берое почистиха съблекалнята си след мача с Ботев.
Снимка на съблекалнята беше публикувана в социалните мрежи на Ботев.
"Това бе съблекалнята на гостите от Берое след Битката за Тракия вчера. Благодарим за отношението и успех", написаха от Ботев.
ЦСКА направи същото на 12 февруари при гостуването на Берое.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Световното на рекордите - Мондиал 2026 счупи половин дузина рекорди още преди елиминациите
28.06.26 18:00
470
Само един отбор завърши без вкаран гол на Мондиал 2026
28.06.26 16:31
909