Още една треньорска рокада след края на сезона в българския футболен елит. След като треньорът на ЦСКА 1948 Николай Киров вече не е част от отбора днес още един мениджър напусна поста си. Става въпрос за Иван Колев, който беше освободен от Локомотив София.
Очаква се новият треньор на Локо София да е Станислав Генчев.
Иван Колев записа името си със златни букви в славната червено-черна история! Изказваме най-искрени благодарности на човека, който успя да постигне така бленуваното завръщане в елита на България и да се пребори в този толкова труден сезон, затова да запазим мястото си сред най-добрите. Още веднъж голямо Благодаря, успех и Само Локо, написаха от клуба, но не обявиха кой ще е новият наставник.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Челси изпреварва Интер за млад талант
24.06.26 14:53
94
Левски представи испанец
24.06.26 14:12
142
Левски официално обяви смяната на собствеността
24.06.26 13:12
382
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
5660
Лято, вируси и деца: Кога температурата е повод за тревога
24.06.26 09:00
2860