Старши треньорът на Марица (Пловдив) Николай Димитров сподели първите си впечатления след поражението на тима с 1:3 от Левски в контрола.
"Изключително полезна контрола срещу доста силен съперник. Към края на подготовката сме. Сега трябва да започнем да се готвим за старта на новия сезон. Това ще е отборът, като евентуално чакаме още един трансфер. Целите са да сме в шестицата", заяви младият специалист.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Белгия пак се издъни, не е сигурна дали ще излезе от групата
21.06.26 23:52
562
Испания този път не сгреши и разгроми Саудитска Арабия
21.06.26 21:01
310
Вратарят на Кюрасао стана рекордьор по спасявания на световно
21.06.26 20:14
452