Пловдивският ФК ЕНКО завърши годината с хубава победа в женското футболно първенство. Тимът победи като гост коравия отбор на Риал-Перник с 4:2. Двубоя се диктуваше изцяло от момичетата на Илия Кунов, като след няколко пропуска в началото Цветана Манчева откри резултата в 10-тата минута. Последва отпускане в редиците на пловдивчанки, от което домакините се възползваха и изравниха.  След това гостенките се събудиха и набързо вкараха втори гол чрез нападателката Александра Янева .

След почивката отново Александра Янева и отличната в този двубой капитанка Леонора Желева решиха срещата с още две попадения, а перничанки успяха да запишат още един гол на сметката си. Момичетата на футболен клуб ЕНКО на 20.12 ще проведат коледно празненство и всяка една ще получи заслужено коледната си награда и подарък от президента на футболния клуб, след което отборът ще бъде пуснат в почивка.