Марица загуби с 0:1 от Марек в среща от 9-ия кръг във Втора лига. Единственото попадение реализира Никола Ганчев в 20-та минута.

В 5-та минута Христиан Димитров отправи удар, който беше неточен.

В 12-та минута Домовчийски имаше доста добра възможност да открие резултата, но вместо това стреля в аут.

В 16-та минута Стефан Попов отправи удар, който Костадинов спаси.

В 20-та минута Любомир Костов стреля, но заради неравност по терена ударът затрудни сериозно Илия Николов, който изби, но топката достигна до Никола Ганчев, който реализира - 0:1.

В 39-та минута Даниел Гогов стреля, но Николов спаси.

През втората част Марчев отправи удар, но вратарят на Марек спаси.

Силните минути за Марица продължиха и опасен удар на Марчев профуча покрай вратата, а изстрел на Свилен Щерев беше спасен от вратаря на Марек.

В 83-та минута Милен Иванов стреля опасно покрай вратата на Николов.

В петък Марица е домакин на Дунав.

Марица: Илия Николов, Димитър Аврамов, Атанас Ташолов, Мирослав Пушкаров, Саломон Джеймс, Ифеани Дейвид, Валери Домовчийски, Стефан Попов, Христиан Димитров, Станислав Маламов, Веселин Марчев

Марек: Константин Костадинов, Румен Сандев, Боян Стойнев, Александър Башлиев, Христо Каймакански, Димитър Илиев, Милен Иванов, Даниел Гогов, Веселин Любомиров, Николай Ганчев, Любомир Костов