Марица загуби от Левски с 5:2 в контролна среща играна на стадион "Георги Аспарухов".

Головете вкараха Здравко Димитров (10), Билал Бари (16), Димитър Костадинов (26), Марин Петков (77-дузпа) и Антон Иванов (79). За гостите от Пловдив се разписаха Мариян Тонев (39-дузпа) и Илиян Йорданов (55). За Мъри Стоилов победата бе втора в изиграните контроли, а петте гола бяха посрещнати с ентусиазъм от феновете на "Герена".

Сините от София поведоха на бързо с 3:0 до 26 минута, а пловдивчани върнаха едно попадение в 39-тата. Вначалото на второто полувреме Марица се възползва от грешка в защитата на Левски и в 55 минута резултата беше намален до 3:2. В 77 и 79 минута паднаха и последните две попадения в срещата и така оформина крайния резултат - 5:2