Марица постигна ценна победа с 1:2 над Добруджа в мач от 8 кръг от шампионата във Втора лига. Така маричани записаха червърти мач без загуба и с 13 точки са в подножието на върха във временното класиране.

Домакините откриха в 15-та минута чрез Денислав Ангелов. В края на полувремето Марица изравни. Валери Домовчийски получи топката около дузпата, след удара му тя рикошира в защитник и влезе за 1:1. В 79-та минута Веселин Марчев подаде от централната зона пред наказателното поле вдясно на Петър Атанасов, а той намери Валери Домовчийски по земя на първа греда, който вкара с вътрешен в близкия ъгъл.

С успеха маричани събраха 13 точки и са пети, а Добруджа е на 9-то място с 9 точки.

Добруджа: Димитър Илиев, Иван Иванов, Йоан Тиа, Мирослав Начев, Ахмед Адемов, Мартин Милушев, Павел Георгиев, Мартин Максимов, Денислав Ангелов, Ивайло Лазаров, Андриан Димитров

Марица: Илия Николов, Мартин Газиев, Георги Иванов, Димитър Аврамов, Илиян Йорданов, Радослав Апостолов, Симеон Вешев, Станислав Маламов, Христиан Димитров, Веселин Марчев, Валери Домовчийски