Отборът на Марица изпусна да победи ФК Крумовград у дома в двубой от Втора лига. Мачът завърши 2:2, а маричани трябва да съжаляват, че не взеха трите точки, след като допуснаха изравняване малко преди края.

Юношата на Ботев Георги Трифонов откри в 30-та минута, но маричани направиха пълен обрат първо в 37-та минута Станислав Маламов изравни, а в 49-та минута Валери Домовчийски вкара за 2:1 за домакините.

В 83-та минута обаче Красимир Илиев успя да изравни, след като гостите получиха дузпа.

С това равенство Марица е на петото място с 14 точки, а ФК Крумовград е на четвърта позиция с 15.

Следващата събота Марица гостува на дубъла на Ботев в пловдивското дерби във Втора лига.

Марица: Илия Николов, Мартин Газиев, Георги Иванов, Димитър Аврамов, Илиян Йорданов, Радослав Апостолов, Сали Садъков, Станислав Маламов, Симеон Вешев, Веселин Марчев, Валери Домовчийски

Крумовград: Благой Макенджиев, Атанас Ташолов, Венцислав Богданов, Владислав Узунов, Дилян Георгиев, Енрике Дивънс, Калоян Стефанов, Костадин Ничев, Красимир Илиев, Мариян Тонев, Цветелин Радев